Dziennikarki zaangażowane i Alicja Resich

Dziennikarki zaangażowane i Alicja Resich
11.07.2021 20:44
Dziennikarki zaangażowane nie zwalniają tempa. Przed nami rozmowa z panią Alicją Resich, a w kolejce zgodnie z zapowiedzią czekają kolejne. Nie możemy się doczekać! :)
początek cytatu
Baśka i Janina wróciły 🎉 I to w jakim towarzystwie! 😎 Dziewczyny zrobiły to co wychodzi im najlepiej i przeprowadziły „wywiady” z ikoną dziennikarstwa w Polsce, Alicją Resich 🏆 To była dla nich wyjątkowo ważna rozmowa, bo mogły dowiedzieć się dużo ciekawych rzeczy o swoim... zawodzie 😃 Zresztą, zobaczcie sami pierwszą część tego spotkania! 🎬 A natomiast... we wtorek opublikujemy drugą część 🔥
koniec cytatu
Część pierwsza:
Część druga:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 891 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio