Sopocki Hit Kabaretowy 2022 [skecze]

Sopocki Hit Kabaretowy 2022 [skecze]
29.05.2022 13:43
Za nami pierwsza z dużych kabaretowych imprez tego sezonu! W tym roku sopocki amfiteatr gościł topowe kabarety naszego podwórka. Na scenie swoje skecze zaprezentowali: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Nowaki, Kabaret K2, Kabaret Paranienormalni, a także Kabaret Czwarta Fala.
Szczególnej uwadze polecamy nową odsłonę przygód Krystyny, która musiała stawić czoła nowym wyzwaniom, przed jakimi stanął jej ksiądz. Jak sobie poradziła? Zobaczcie sami:
Nowy skecz zaprezentował kabaret Ani Mru-Mru, który poruszył temat osób zasiadających w radach miast, niejasnych przetargów i totalnego braku kompetencji.
Robert Korólczyk ponownie wystąpił w roli górala, który komentuje bieżące wydarzenia i otaczającą nas rzeczywistość w przyjemnej dla ucha góralskiej gwarze. Relacje damsko-męskie, młodzież i internet to dominujące tematy.
początek cytatu
U nas poród rodzinny to jest pestka! W Meksyku jest takie plemie, w którym kobieta gdy rodzi, trzyma w ręku sznurek, który jest przywiązany do jąder ojca! I jak ją boli to może ciągnąć!
koniec cytatu
Zobacz pozostałe skecze z Sopockiej Opery Leśnej:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 901 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio