Tragiczna informacja. Nie żyje partnerka Michała Wójcika.

Tragiczna informacja. Nie żyje partnerka Michała Wójcika.
19.04.2023 19:57
Są takie newsy, których nigdy nie chcielibyśmy przekazywać. Ale niestety życie często bywa bardziej okrutne, niż byśmy sobie tego życzyli.
Michał Wójcik (Kabaret Ani Mru-Mru) w 2020 roku poinformował, że u jego partnerki zdiagnozowano nowotwór. Niestety ziścił się nagorszy scenariusz, o którym w rozmowe z Party.pl poinformował przyjaciel Michała - Krzysztof Ferdyn. Michał Wójcik stracił partnerkę życiową i matkę swojego 4-letniego synka – Michała Juniora.
początek cytatu
Niestety muszę potwierdzić tę informację. I to dosyć smutną, natomiast nie komentujemy tego z Michałem – poinformował.
koniec cytatu
Krzysztof Ferdyn w lipcu 2020 roku założył zbiórkę na portalu pomagam.pl, której celem było uzbieranie 150 tysięcy złotych na leczenie. Ostatecznie zebrano ponad 240 tysięcy złotych! Michał Wójcik osobiście podziękował za to w programie "Pytanie na śniadanie".
Michał o swojej partnerce na łamach Super Expressu:
początek cytatu
Jest to kobieta zupełnie nie w moim typie. Nie wiedziała, kim jestem i to było bardzo cudowne. Nie oglądała kabaretów, nie znała mnie z ekranu, więc tu był pierwszy plus. Drugi plus jest taki, że to jest czarownica, baba jaga. Ona bardzo interesuje się żywnością, cyframi, gwiazdami itd., w które ja jako sceptyk nie wierzyłem, a teraz zaczynam postrzegać życie zupełnie inaczej.
koniec cytatu
Składamy najgłębsze kondolencje dla całej rodziny.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 872 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2023 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio