Pierwsze bilety na RYJEK 2009 rozdane!

19.10.2009 01:47
Pierwsze bilety na RYJEK 2009 rozdane!Jaki kabaret, w jakiej kategorii i jakim skeczem zrobił największ furorę w zeszłym roku, na XIII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej?


Odpowied na to pytanie znała Karola z Jarosławia, która otrzymuje od nas podwójne zaproszenie na pierwszy dzień ryjkowych zmagań! Gratulujemy!

Chcecie na własne oczy zobaczyć premierowe skecze, o których będzie głono w kabaretowym wiecie? Chcecie poczuć niepowtarzaln atmosferę jednej z najlepszych imprez kabaretowych w Polsce? Chcecie bilety na Festiwal Ryjek? W najbliższych dniach będziemy mieć dla Was kolejne bilety na Rybnick Jesień Kabaretow RYJEK 2009!
ledcie uważnie newsy na stronie! :)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio