PODSUMOWANIE ROKU 2009!

31.12.2009 03:21
PODSUMOWANIE ROKU 2009!
sonda Rok 2009 dobiega włanie końca! Czy był to kabaretowo udany rok? Z pewnoci tak. Pojawiło się sporo nowych ciekawych grup kabaretowych, kilka wartych uwagi inicjatyw, a publicznoć na występach znakomicie dopisywała. Chcielibymy, abycie to Wy podsumowali ten rok i wybrali z niego to, co według Was wydało się najciekawsze, co Wam najbardziej utkwiło w pamięci. Dlatego też zachęcamy Was do wzięcia udziału w specjalnie przygotowanej sondzie podsumowujcej rok 2009!

sonda

A my dziękujemy Wam serdecznie za rok 2009!
Dziękujemy wszystkim wiernym kabaretowym fanom za to, że jest Was coraz więcej i tak licznie nas odwiedzacie. Dziękujemy kabaretom i całemu rodowisku kabaretowemu za wspaniałe chwile i wsparcie, wielkie hity, cał masę dobrego humoru i kawał historii, któr tworzycie.

Życzymy Wam, żeby rok 2010 był jeszcze lepszy, wypełniony po brzegi sztuk kabaretow i wspaniał rozrywk. Fanom życzymy jak największej liczby fantastycznych koncertów, tanich biletów i wielu okazji do spotykania się z kabaretami. Kabaretom życzymy całej rzeszy cudownych fanów, inspiracji, siły i samych sukcesów oraz, abycie z powodzeniem łczyli rozrywkę ze sztuk!

Szczęliwego Nowego Roku!

Zespół KTH

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio