Wejciówki na Premierę po raz drugi!

06.02.2010 15:07
Wejciówki na Premierę po raz drugi!
Bilety na premierę nowego programu Kabaretu Młodych Panów rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Kabaret postanowił dać szansę wszystkim tym, którym nie udało się pojawić na tym koncercie. W poniedziałek - 22.02.10 o godzinie 18.00 odbędzie się w Rybniku Premiera po raz drugi!
Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na tę imprezę! Pierwsza wejciówka powędruje do jednej z osób, która na adres konkurs@tworzymyhistorie.pl wyle maila o tytule "Premiera KMP" z odpowiedzi na pytanie "Czego zdaniem Bartka Demczuka jest za mało w polskim kabarecie?" W treci maila wpiszcie także swoje imię, nazwisko, miasto i numer telefonu.
Odpowiedzi na pytanie szukajcie w naszych materiałach filmowych :)

W najbliższych dniach rozdamy także kolejne wejciówki, więc bdcie czujni!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 891 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio