Blisko Sceny: Waszym Okiem !" /> Kolejne fotki w dziale: <a href="waszym_okiem.php" class="red">Blisko Sceny: Waszym Okiem</a> ! - Kabarety - Największy zbiór kabaretów - Kabarety.TworzymyHistorie.pl

Kolejne fotki w dziale: Blisko Sceny: Waszym Okiem !

23.09.2008 11:54
Kolejne fotki w dziale: <a href=Blisko Sceny: Waszym Okiem !" class="width300">
Dzi dodalimy kolejne Wasze fotki z kabareciarzami! :) Tym razem do zdjęć pozowali: Kabaret Młodych Panów, Ani Mru Mru oraz Kasia Pakosińska (KMN)!

Cieszymy się że nasz nowy dział spodobał się Wam i nadsyłacie nam zdjęcia! Dziękujemy tym, którzy już zdjęcia nadesłali i zachęcamy do nadsyłania tych, którzy tego jeszcze nie zrobili! Pochwalcie się! Niech Was zobacz! :)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 805 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio