POJEDYNEK W ROTUNDZIE" /> OKIEM KAMERY: <a href="okiem_kamery_03.php" class="red">POJEDYNEK W ROTUNDZIE</a> - Kabarety - Największy zbiór kabaretów - Kabarety.TworzymyHistorie.pl

OKIEM KAMERY: POJEDYNEK W ROTUNDZIE

28.09.2008 05:19
OKIEM KAMERY: <a href=POJEDYNEK W ROTUNDZIE" class="width300">
Na stronie pojawił się kolejny film przygotowany przez nasz ekipę! Tym razem bylimy z kamer w krakowskiej Rotundzie na "Pojedynku Kabaretowym"! Udało nam się porozmawiać z kabareciarzami tuż przed występem! Zobacz, co mieli do powiedzenia na kilka minut przed "walk"! Dowiedz się, kto ma nietypowe problemy zdrowotne, kto stał się tat, a kto kupił sobie piłkarzyki. :)

OKIEM KAMERY: POJEDYNEK W ROTUNDZIE

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio