Skecz-up! 2010

06.04.2010 09:05
Skecz-up! 2010
Niezależne Zrzeszenie Studentów UAM zaprasza na Konkurs Kabaretów Studenckich Skecz-up! 2010.

Już 21 kwietnia, w jednym z najpopularniejszych wród młodzieży akademickiej miejsc w Poznaniu, w Eskulapie odbędzie się druga edycja Konkursu Kabaretów Studenckich Skecz-up! 2010.
Skecz-up! to jedna z akcji organizowana w ramach Festiwalu Twórczoci Studenckiej - Studencka Wiosna przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Konkurs ten nastawiony jest na promocję debiutujcych grup kabaretowych. NZS poszukuje ludzi kreatywnych i pełnych dobrego humoru, chce ułatwić pocztkujcym kabaretom start na poznańskiej, bogatej w tradycje, scenie humoru.

Szczegóły na stronie www.studenckawiosna.pl

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio