Nowa opcja: "Zapamiętaj mnie"

07.06.2010 02:53
Nowa opcja:
Kolejna nowa opcja została dziś wdrożona! Tym razem jest to opcja "Zapamiętaj mnie", która pojawia się przy logowaniu. Jak działa? Jeżeli pozostawisz tę opcję zaznaczoną - przy ponownych odwiedzinach naszej strony nie będziesz musiał ponownie się logować wpisując login i hasło. Twój komputer zapamięta niezbędne dane. Oczywiście funkcja ta działać będzie tylko na tym komputerze, na którym zaznaczysz opcję "zapamiętaj mnie". Jak wyłączyć tę opcję? Wystarczy, że wylogujesz się z naszej strony. Po kliknięciu "wyloguj" wszelkie dane zapamiętane poprzednio na Twoim komputerze zostaną usunięte.

Jeżeli masz jakieś pytania, zauważyłeś błąd lub chcesz ocenić opisaną zmianę - zrób to komentując tego newsa.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio