Neo-Nówka i przyjaciele - problemy Świętego Mikołaja

03.12.2010 15:56
Neo-Nówka i przyjaciele - problemy Świętego Mikołaja
Nagranie świątecznego programu! Akcja programu rozgrywa się w fabryce zabawek Świętego Mikołaja. Św. Mikołaj zauważa, że praktycznie do zera spadła liczba listów przysyłanych przez dzieci z prośbami o prezenty. Postanawia dociec co jest tego przyczyną. Wprowadza zmiany, które mają podnieść jakość usług i zmienić wizerunek firmy na bardziej nowoczesny. Do Mikołaja z pretensjami o zaniedbania wobec swoich obywateli przyjeżdżają władcy największych państw świata – w tej roli kabarety Ani Mru Mru, Paranienormalni i Smile. Wszystko oczywiście kończy się dobrze, ale jak? Korporacja w krzywym zwierciadle satyry.

20 grudnia 2010 godzina 19:30
Teatr Polski we Wroclawiu
ul. G.Zapolskiej 3
Czas trwania 120 minut
Emisja w TVP2 26 grudnia 2010

Biety Dostępne www.kabaretowebilety.pl oraz w kasach teatru Teatr Polski we Wroclawiu ul. G.Zapolskiej 3 Kasy biletowe czynne od wtorku do soboty w godzinach: 11:00-14:00 i 15:00-19:00. W niedziele i święta dyżury kasowe dwie godziny przed spektaklem. tel: 71 316 07 80

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio