Dlaczego warto brać udział w eliminacjach do PAKI?

18.01.2011 20:20
Dlaczego warto brać udział w eliminacjach do PAKI?
Dlaczego warto brać udział w eliminacjach do PAKI? Bo że warto, to jest oczywiste. Jeśli się jest twórcą kabaretowym i zamierza się wystąpić na PACE warto, bo to jest jedyna droga, aby stać się w przyszłości uznaną gwiazdą. Jeśli się jest twórcą kabaretowym i na razie nie zamierza się wystąpić na PACE teraz lecz być może w przyszłości, warto bo na eliminacjach oglądając występujące zespoły można zapoznać się z "ofertą Konkurencji", a także zobaczyć, na co pozytywnie reagują widzowie. Jest to bezcenna nauka, której nie znajdziecie nigdzie indziej. Gdy się jest widzem warto zobaczyć, jak tworzy się historia polskiego kabaretu, bo wiele zespołów właśnie podczas eliminacji rozpoczyna swoją karierę. PAKA to jedyny festiwal, w którym robiona jest selekcja zgłaszających się zespołów, inne imprezy biorą już tych wyselekcjonowanych przez naszą komisję, a nie bez znaczenia jest fakt, że kabaret, jak żadna inna sztuka, potrzebuje kontaktu z publicznością. Dlatego czasem pomagamy artystom. Można też z programu słabszego wyłowić naprawdę fantastyczne "perełki", bo zdarza się, że o ile cały program jeszcze wymaga dopracowania, to czasem jedna piosenka lub skecz potrafią naprawdę zachwycić i rozbawić. W dodatku za okazyjną, bo promocyjną cenę.
Zapraszamy na tegoroczne eliminacje i kabarety i widzów, początek już w lutym.
Termin składania zgłoszeń upływa 31 stycznia.
Więcej informacji : www.paka.pl

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 891 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio