Podsumowanie roku 2010 - WYNIKI !

31.01.2011 00:19
Podsumowanie roku 2010 - WYNIKI !
Wszystko już jasne! Znamy wyniki podsumowania roku 2010! W tym roku udział w sondzie wzięło 6638 osób. To o ponad 4000 osób więcej niż podczas zeszłorocznego głosowania. Dziękujemy.
Rywalizacja najciekawiej wyglądała w kategoriach: Kabaret roku, Wydarzenie roku oraz Telewizyjny Program Kabaretowy roku. W tych kategoriach do ostatniej chwili ważyły się losy zwycięzców. Ale po kolei. Pierwszy raz mieliśmy do czynienia z tak wyrównaną walką w kategorii Kabaret roku. Ostatecznie 89 osób przechyliło szalę na rzecz Kabaretu Moralnego Niepokoju, który wyprzedził Neo-Nówkę. Dobra końcówka roku nie pomogła kabaretowi Ani Mru Mru, który w tym roku spadł z pudła ustępując także Kabaretowi Limo.

Skeczem roku został Hitler (Zmiana nazwiska) - Kabaretu Limo i w tym wyborze byliście zgodni.

Gorąco było w Wydarzeniu roku. Przewagą zaledwie 17-tu głosów zdecydowaliście iż tytuł ten otrzymał Pierwszy na świecie teleturniej kabaretowy - Kabaretożercy, drugim miejscem musi się zadowolić Rozwój Stand-Upu w Polsce.

Najciekawiej było natomiast w kategorii Telewizyjny Program Kabaretowy roku. Tu od początku liczyły się dwa programy: Kabaretowy Klub Dwójki (TVP2) oraz Serial Spadkobiercy (TV4). Walka była ostra, lider zmieniał się często. Ostatecznie 64 punkty więcej otrzymał Kabaretowy Klub Dwójki (TVP2).

Zobacz wyniki:
Zobacz wyniki

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio