Występ Kabaretu Chwilowo Kaloryfer w Rybniku

04.02.2011 16:17
Występ Kabaretu Chwilowo Kaloryfer w Rybniku
5 lutego w Rybniku Fundacji Elektrowni (ul.Podmiejska) o godz.19:00 wystąpią: KABARET CHWILOWO KALORYFER oraz KABARET STATYF z Dąbrowy Górniczej.

Kabaret Chwilowo Kaloryfer istnieje od 2005 roku - na swoim koncie ma 18 nagród na ogólnopolskich przeglądach. Niesamowitemu wdziękowi kabaretu towarzyszą swoboda i zawodowstwo. Zawsze rzetelnie przygotowani, zawsze radośni i pełni optymizmu. Zaprezentują program "Mężczyzno puchu marny" oraz najlepsze skecze z poprzednich programów. Aktualny skład kabaretu to Marcin Wojciech oraz Artur Muras.

Kabaret Statyf to 3 studentów, którzy łącznie mają 73 lata. Pochodzą z Dąbrowy Górniczej, ostatnio zajęli 2 miejsce na Olimpiadzie Kabaretowej w Katowicach. Dostali się do Wieczoru Ostatniej Szansy na Pace w Krakowie, wyróżnienie na Mulatce w Ełku - to ich zeszłoroczne największe sukcesy. Po raz 5 wystąpią w Rybniku.

Bilety na Kabareton można zakupić w sekretariacie w cenie 10 zł.

Kabaret Chwilowo Kaloryfer - www.kck.art.pl
Kabaretu Statyf - www.statyf.pl

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio