Kameralna Wielka Improwizacja Kabaretowa!

07.06.2011 20:24
Kameralna Wielka Improwizacja Kabaretowa!
Za 6 miesięcy dni będą dużo krótsze, temperatura dużo niższa, a rozkład jazdy PKP znów jakiś dziwnie inny. Ceny ogórków wrócą do normalności, a może nawet spadnie pierwszy śnieg. Będziemy wtedy wspominać...
Na pewno 12 czerwca zapadnie nam w pamięć jako wyjątkowy dzień, kiedy po raz kolejny na deskach sceny we wrocławskim Firleju zobaczyliśmy najlepszą grupę impro w kraju - KWIK, która jak zwykle rozbawiła nas do łez, powodując ekstatyczne drgawki na całym ciele! To nowa forma, która pozwala widzom decydować gdzie, jak i kogo zagrają aktorzy.
Wspomnimy też, o której to godzinie, a to o 19 przecież, bo gdy szliśmy z grupą przyjaciół, to dzwony biły na Anioł Pański, 7 godzin wcześniej…
Ile zapłaciliśmy? Pamiętam, że drobnymi, to było 15 złotych polskich. Nowych. I KWIKi jeszcze zaprosili Narwanych z Konekstu.

12.06 g.19 KWIK, Wrocław, Firlej, ul.Grabiszyńska 56

bilety: 12,- przedsprzedaż / 15,- na bramce godzinę przed show

przedsprzedaż BlueBarCafe, pl.Solny, Wrocław

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio