Marcysia i Moralni razem na scenie!

02.06.2012 12:48
Marcysia i Moralni razem na scenie!
Jak podaje portal Calisia.pl w połowie maja w Kaliszu miał miejsce występ Kabaretu Moralnego Niepokoju z programem "Galaktikos". Jednak zamiast Agaty Załęckiej za scenie gościnnie pojawiła się Magdalena Stużyńska-Brauer, którą większość z Was na pewno kojarzy jako Marcysię z serialu "Złotopolscy".

Na oficjalnej stronie KMN póki co brakuje informacji o oficjalnym dołączeniu Magdaleny do składu kabaretu. Jednak jest informacja o końcu współpracy z Agatą: "Agata Załęcka do kwietnia występowała z Kabaretem Moralnego Niepokoju w programie "Galaktikos". Obecnie zajmuje się indywidualną karierą aktorską".

Kabaret w nowym składzie wystąpi z programem "Galaktikos" podczas akcji "Zero futbolu w Capitolu" w Teatrze Capitol (spektakle: 04.06.2012 godz. 20.30 i 11.06.2012 godz. 20.30).

Co myślicie o takiej zmianie? Czy Magdalena nadaje się do kabaretu i czy uda jej się zastąpić Pakosę?

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio