Półfinały 30. Przeglądu Kabaretów PAKA!

24.02.2014 21:27
Półfinały 30. Przeglądu Kabaretów PAKA!
Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA rozgrzane eliminacjami, które dały wiele pozytywnych emocji i przekonanie, że nadchodzi nowa era kabaretu, nowe gwiazdy, tematy, koncepcje, forma i treść, z niecierpliwością czeka na Półfinały, podczas których zobaczymy najlepszą czternastkę.
To będzie wspaniałe wydarzenie, nie tylko dla wielbicieli kabaretu, ale dla wszystkich, którzy cenią humor inteligentny w różnych jego przejawach. Nie wiemy, które zespoły wezmą udział w wielkim finale, czyli konkursie 30. PAKI, o tym zadecyduje półfinałowe jury (Tomasz Jachimek, Jerzy Jan Połoński, Robert Kasprzycki, Alan Pakosz).
PAKA obiecuje: wysoki poziom prezentowanych programów. Będą "standupowcy" w nowych ujęciach, tak zwany kabaret klasyczny, absurd i piosenka. A wszyscy gwarantują dobrą zabawę i materiał do przemyśleń. Imprezę poprowadzą znani wielbicielom improwizacji Michał Ociepa i Michał Próchniewicz. Półfinały od 7 do 9 marca w krakowskiej Rotundzie! Bilety już w sprzedaży! Przez 3 dni zobaczycie kilkanaście kabaretów, które przeszły przez eliminacje regionalne, czyli najlepszych z tych, którzy rozpoczynają kabaretową karierę. Zobaczcie więcej informacji o I dniu, II dniu i III dniu.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 736 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio