Polak Potrafi - wspomóż Anię i jej PAKĘ!

05.03.2014 09:43
Polak Potrafi - wspomóż Anię i jej PAKĘ!
Już jako mała dziewczynka Ania wiedziała, że słowo "paka" musi oznaczać, poza więzieniem, "coś wesołego". Nie miała jednak na to dowodu... Z czasem przyszedł do niej on sam w postaci transmisji telewizyjnej z PAKI, krakowskiego Przeglądu Kabaretowego. Ania oglądała przekaz z zapartym tchem, ciągle powtarzając: "kiedyś tam pojadę". I pojechała, dokładnie 6 lat temu została wiernym widzem, a z czasem zaczęła współpracować jako fotograf. Dziś z okazji 30. PAKI chce przygotować film dokumentalny o festiwalu. Niestety, brakuje jej funduszy. Dlatego z Waszą pomocą chce ukończyć swoje dzieło. Pomożecie? :-)

Więcej o akcji Ani Jackowskiej dowiecie się na portalu PolakPotrafi (link do akcji Ani).

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 736 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio