KONKURS: Kabaretour - edycja wiosenna (Kraków)!

14.03.2014 12:28
KONKURS: Kabaretour - edycja wiosenna (Kraków)!
W karnawale Organizatorzy Kabaretouru, Vintage Kraków Tour i Tomek Biskup, przygotowali wycieczkę szlakiem kabaretów oraz rozrywek. Teraz wracają do Was z propozycją na wiosenny spacer. Poznajcie z nimi różne nasycenia dowcipu, historie modowe i powiązania z wielkim światem makijażu. Dwie daty, dwa spacery: 22 marca (sobota) g. 12:00 i 26 marca (środa) g. 18:00. Start pod Bagatelą. Oto kilka ich inspiracji, zobacz, co z nich stworzyli - przyjdź na wycieczkę! Więcej informacji o występie znajdziecie tutaj.

Mamy dla Was konkurs, nagrodą jest jedno pojedyncze zaproszenie na każdy ze spacerów. Aby wygrać zaproszenie, należy wysłać hasło Kabaretour Wiosna 22.03. (jeśli chcesz wygrać zaproszenie na pierwszy spacer) lub Kabaretour Wiosna 26.03. (jeśli chcesz wygrać zaproszenie na drugi spacer) oraz Wasze imię i nazwisko na adres: wydarzenia@tworzymyhistorie.pl. Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 20 marca do godziny 18:00. Zwycięzców wybierzemy drogą losowania. Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.
Uwaga! Skontaktujemy się wyłącznie ze zwycięzcami tuż po zakończeniu konkursu.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 736 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio