Kabaret Hrabi - Lubię to!

Kabaret Hrabi - Lubię to!
03.04.2016 16:13
Doczekaliśmy się wreszcie premiery telewizyjnej znakomitego programu kabaretu Hrabi, pt. "Lubię to!". A w nim - jak przystało na Hrabich - mnóstwo scenek interpersonalnych z niezwykle wylewną emocjonalnie (jak zawsze) Asią Kołaczkowską!
Jest ślub, zdrada, rozstanie, sąd i pogrzeb. Jest radość, smutek, śmiech i płacz. Jest wszystko, czego można się po Hrabich spodziewać. W zasadzie ciężko wyróżnić jeden najlepszy skecz. Ciężko wskazać nawet kilka, bo całość jest na naprawdę wysokim poziomie. To po prostu trzeba obejrzeć! POLECAMY!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 607 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Kabarety - Serwis Kabaretowy | Kabarety, organizacja imprez | Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2018 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio