Lista NOS: Lider ten sam, Hrabi wysoko!

Lista NOS: Lider ten sam, Hrabi wysoko!
08.04.2016 02:21
Za nami kolejne notowanie listy Najczęściej Oglądanych Skeczów! Co warto odnotować? Znakomity debiut skeczów kabaretu Hrabi. Świetnie odebrane zostały także skecze z ostatniego programu Dzięki Bogu Już Weekend.
Liderem, w dodatku ze znaczną przewagą, pozostaje skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju - Rehabilitacja.
Za plecami lidera rozegrała się bitwa o drugą pozycję, którą ponownie wygrał skecz Kabaretu Młodych Panów. Mimo wszystko oba skecze są zdecydowanie godne polecenia!
Niezły debiut zalicza nowy skecz kabaretu Hrabi - Narwana kobieta. To skecz pochodzący z programu "Lubię to!". W roli głównej niezastąpiona Joanna Kołaczkowska.
W TOP10 zadebiutowały jeszcze dwa nowe skecze. Pierwszym z nich jest monolog Roberta Górskiego (Kabaret Moralnego Niepokoju), który wciela się w rolę strażaka ubiegającego się o dofinansowanie z Unii. :) Drugi to kolejny skecz Hrabich z programu "Lubię to!".
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 607 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Kabarety - Serwis Kabaretowy | Kabarety, organizacja imprez | Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2018 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio