Popularne:

Opolski Kabareton 2018 [skecze]

Opolski Kabareton 2018 [skecze]
25.06.2018 19:21
To był ciężki weekend. Wielu z nas wciąż przeżywa mecz o przysłowiowie "wszystko" naszej reprezentacji na mundialu, ale nie sposób nie wspomnieć o pozytywnym wydarzeniu, jakie miało miejsce w sobotę w Opolu! Mowa oczywiście o opolskim KABARETONIE!
Opolski amfiteatr od lat kojarzy się z dobrym kabaretem. To właśnie tu swoje najlepsze skecze prezentował Kabaret TEY, to tu słynną "szeptanką" zasłynął Bohdan Smoleń.
To właśnie w Opolu Hrabi zagrali skecz o kobiecie, Kabareto Moralnego Niepokoju pokazał skecz "Wizyta księdza" i "Drzwi", a Maciej Stuhr sparodiował rozmowę telefoniczną kobiety :)
Dawniej kabareton był częścią Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej, organizowanego przez TVP. Niestety od kilku lat nie ma już na KFPP miejsca na skecze. Na szczęście na deskach amfiteatru miejsce dla kabareciarzy wciąż jest. Telewizja Polsat przejęła rolę organizacji Opolskiej Nocy Kabaretowej w Opolu i kolejny rok z rzędu przeprowadza transmisję z tego wydarzenia.
W tym roku na scenie wystąpili Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Nowaki, Kabaret Ani Mru-Mru, Robert Korólczyk, Kabaret Smile, Kabaret Chyba, Ireneusz Krosny i Jerzy Kryszak.
Kabareton obfitował w mnóstwo wyjątkowych skeczów, ale naszym zdaniem zwycięsko w wyścigu o miano najlepszego skeczu wyszedł Kabaret Moralnego Niepokoju, który wraz z gościnnym udziałem Adrianny Borek (Kabaret Nowaki) zaprezentował skecz "Skojarzenia".
Ale nie gorzej widownia bawiła się także przy kolejnym skeczu "Moralnych" - o przygodach Gwidona i Romka z policją.
Swój kultowy skecz o pani Krystynie (w lekko odświeżonej odsłonie) zaprezentował też Kabaret Nowaki, a wyjątkowy monolog, który warto wziąć sobie do serca, przedstawił Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów.
Zobacz wszystkie skecze z Opolskiej Nocy Kabaretowej:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 752 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio