20. Mazurska Noc Kabaretowa w TV PULS

20. Mazurska Noc Kabaretowa w TV PULS
06.07.2018 18:06
początek cytatu
NADCHODZI 20. MAZURSKA NOC KABARETOWA!
TRANSMISJA NA ŻYWO TYLKO W TV PULS!
koniec cytatu
Telewizja Puls już po raz kolejny zaprasza widzów na Mazurską Noc Kabaretową! Będzie to jubileuszowa – już 20. edycja tego wydarzenia. Odbędzie się ona pod hasłem: „Niech żyje widz”. Na deskach amfiteatru w Mrągowie wystąpią najlepsze polskie kabarety – między innymi Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Kabaret pod Wyrwigroszem oraz Jerzy Kryszak.

Transmisja z wydarzenia już 7 lipca od godziny 20:00. Tylko w TV Puls!
Wiecej szczegółów tutaj: 20. Mazurska Noc Kabaretowa w TV PULS
20. Mazurska Noc Kabaretowa będzie wyjątkowym widowiskiem. W Mrągowie wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej. Wydarzenie na żywo pokaże tylko TV Puls! Widzowie będą mogli zobaczyć takie gwiazdy jak Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Kabaret pod Wyrwigroszem, Paranienormalnych i Jerzego Kryszaka oraz Artura Andrusa i Grupę Mo Carta. Na scenie zaprezentuje się również formacja taneczna Fair Play Crew. W role prowadzących wcielą się uwielbiani przez widzów Marcin Wójcik (Ani Mru-Mru) i Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju). W Mrągowie nie zabraknie też laureatów ostatnich lat Przeglądu Kabaretów PAKA – Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn i kabaretowego duetu Fifa Rafa!
Reżyserem wydarzenia jest Beata Harasimowicz, natomiast kierownictwo muzyczne objął Marcin Partyka.
Mazurska Noc Kabaretowa to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń rozrywkowych w Polsce. Już od 20 lat gromadzi miliony widzów przed telewizorami i tysiące osób na widowni. Impreza ta czyni z Mazur letnią stolicę dobrego humoru, a fakt, że kabareton na żywo emituje TV Puls powoduje, że amfiteatr nad mrągowskim jeziorem Czos staje się jednym z najbardziej znanych miejsc na mapie turystycznej Polski.
Informacje dodatkowe: Telewizja Puls to trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce – nadawca dwóch ogólnopolskich kanałów telewizyjnych TV Puls i PULS 2. Kanał TV Puls dociera do 35,5 mln widzów, a PULS 2 – do 29,1 mln widzów (październik 2017; 4+). Rok 2017 był rekordowy pod względem wyników TV Puls, który aż 7 razy zajął miejsce na podium najchętniej oglądanych kanałów telewizyjnych. Rekord odnotował też PULS 2, który w lipcu 2017 osiągnął najwyższą w historii oglądalność na poziomie 3,45% (SHR, All 16-49), a od momentu powstania w 2012 zanotował wzrost o ponad 740% SHR. Telewizja Puls ma najlepszą ofertę programową dla całej rodziny, w tym: premierowe hity filmowe i seriale, najlepsze światowe animacje i dokumenty, produkcje własne (seriale „Lombard. Życie pod zastaw” i „Lekarze na start”) oraz transmisje z największych artystycznych wydarzeń na skalę ogólnopolską, jakimi były Mazurska Noc Kabaretowa 2017 czy Zielonogórska Noc Kabaretowa 2017. Telewizja Puls współpracuje z największymi światowymi wytwórniami i dystrybutorami kontentu m.in.: Monolith, Viacom, Sony Pictures Television, A+E Networks, Warner Bros., Disney, NBC Universal i CBS. Telewizja Puls jest laureatem Telekamery Tele Tygodnia 2013, 2014 i 2015 oraz prestiżowej Złotej Telekamery Tele Tygodnia 2016 za „wybitne osiągnięcia telewizyjne”. Telekamerę Tele Tygodnia 2018 otrzymał również serial TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio