Swobodny Poligon Kabaretowy [skecze]

Swobodny Poligon Kabaretowy [skecze]
28.08.2018 18:27
W minioną sobotę Polsat wyemitował dwa odcinki programu "Swobodny Poligon Kabaretowy".
"Swobodny poligon kabaretowy" to program, w którym na scenie swoje skecze prezenują młode, wciąż mniej znane grupy kabaretowe. Dodatkową atrakcją jest fakt, iż publiczność bierze czynny udział w programie oceniając skecze występujących.
Gospodarzami widowiska są Robert Motyka i Katarzyna Pakosińska.
Program nagrywany był na początku tego roku w teatrze im. Stefana Jaracza w Otwocku. Pierwotnie planowano nagrać 4 odcinki. Ostatecznie nagrano dwa pilotażowe odcinki. I niestety wiele wskazuje na to, że na tym projekt się zakończy.
Tym niemniej, warto obejrzeć skecze, które zaprezentowano na scenie. Wśród występujących pojawili się m.in. laureaci tegorocznej PAKI (Kabaret FiFa-RaFa, Szymon Łątkowski), Kabaret Kałasznikof, Kabaret Weźrzesz i Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio