Łowcy.B, Czwarta Fala i nowa Bałkanica!

Łowcy.B, Czwarta Fala i nowa Bałkanica!
21.06.2019 21:23
Wysypało nam nowych parodii i piosenek kabaretowych. Kilka dni temu zadebiutował nowy teledysk Neo-Nówki. A dziś padło na Bałkanicę. Za przeróbkę wzięli się Łowcy.B oraz Kabaret Czwarta Fala, który na tego typu parodiach zjadł zęby. To właśnie Czwarta Fala wykonała m.in. najlepszą parodię piosenki "Despacito" śpiewająć o Wieśka TICO.
Łowcy.B również doskonale odnajdują się w temacie piosenek, które z resztą często wykonują na zaskakujących przedmiotach.
Wspomniany duet brzmi więc obiecująco. Do tego Bałkanica czyli absolutny hit, doskonale wpadający w ucho. Co z tego mariażu wyszło? Zobaczcie sami:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 811 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio