W Zielonej Górze Jaruś zagotował Adę!

W Zielonej Górze Jaruś zagotował Adę!
24.06.2019 09:13
Za nami niesamowita Zielonogórska Noc Kabaretowa, w której błyszczeli na scenie przedstawiciele zielonogórskiego zagłębia kabaretowego. A zwłaszcza Nowaki i K2.
To właśnie za sprawą Ady Borek (Nowaki) i Bartosza Kluzińskiego (K2) na scenie zawrzało. Jaruś, którego znakomicie sparodiował Bartosz, doprowadził do niekontrolowanego wybuchu śmiechu kabareciarzy na scenie. Takiej wpadki dawno nie było!
Nową wersję przygód zaprezentowali też Nowaki w swojej sadze o Krystynie i księdzu. Tym razem do akcji dołączył też BISKUP! Pozycja obowiązkowa dla fanów Krysytyny! :)
Zobacz wszystkie skecze wczorajszego kabaretonu:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 717 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio