Euro PrzeWAka 2012!

08.05.2012 12:09
Euro PrzeWAka 2012!
Tuż przed Euro 2012 Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza na 14. już Ogólnopolską Giełdę Kabaretową „PrzeWAka 2012”. Gościnnie wystąpią: Cezary Pazura, Kabareciarnia Zenona Laskowika oraz Kabaret Kałasznikof – zwycięzca ubiegłorocznej PrzeWAki. Prowadzenie: Kabaret Made in China.

Swoje programy zaprezentuje 6 grup kabaretowych, wybranych z blisko 30 zgłoszeń, które otrzymaliśmy. Oto one: Kabaret Z Nazwy, Kabaret Z Konopi, Król Dopalaczy Marcin Sitek Show, Kabaret Czwarta Fala, Kabaret Tiruriru, Kabaret Weźrzesz. Tym razem po mistrzowsku rozegramy ten najważniejszy mecz, ale musicie mocno nam kibicować! Już 19 maja przekonamy się, kto z Wałbrzycha wyjedzie z pucharem. Zadecydują o tym: jury: Maria Czubaszek, Michał Ogórek i Mariusz Gawlik, publiczność, organizatorzy i dziennikarze. Nagroda główna to 5 000 zł – mówi dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, Jarosław Buzarewicz.

Szykujcie siły, doping uczestników jest konieczny. Przed nami dwa dni wielkich emocji. 18 i 19 maja gramy w Hotelu Maria (Wałbrzych, ul. Wrocławska 134b). Start o godz. 18.00. Bilety już w sprzedaży: 110 zł (dwa dni), 80 zł (jeden dzień). Istnieje możliwość zakupu biletów za pośrednictwem internetu. Szczegóły na przewalka.pl.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 730 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio