Witajcie w nowej odsłonie serwisu!

08.05.2012 23:05
Witajcie w nowej odsłonie serwisu!
Mamy przyjemność przywitać Was w nowej scenerii serwisu Kabarety.TworzymyHistorie.pl! Nadszedł bowiem czas najwyższy na kilka zmian. :) Postawiliśmy na większą przejrzystość i łatwiejszą nawigację. Wśród najciekawszych zmian warto zwrócić uwagę na możliwość dodawania komentarzy pod skeczami podczas ich oglądania (bez przeładowania strony).

Oczywiście zmian jest znacznie więcej, ale z pewnością sami na nie natraficie. Nie wszystkie są jeszcze aktywne, ale to kwestia kilku dni.

Czekamy na Wasze opinie, wrażenia i uwagi. Także na zgłoszenia ewentualnych błędów, które mogły nam umknąć. Mamy nadzieję, że zmiany przypadną Wam do gustu! :)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 761 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio