Radkowski Kabaretowy Zalew Śmiechu!

08.08.2012 09:28
Radkowski Kabaretowy Zalew Śmiechu!
19 sierpnia Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA zaprasza do Radkowa (Góry Stołowe) na Radkowski Kabaretowy Zalew Śmiechu, którego współorganizatorem jest Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Radkowie.

Na scenie plenerowej ustawionej nad malowniczym Zalewem zaprezentują się czołowi artyści z całej Polski, a impreza będzie składać się z trzech części. Mocny start ze swoim najnowszym programem zapewni ulubieniec wszystkich widzów - Cezary Pazura. Po nim w konkursie zaprezentują się znakomici artyści, którzy szczególnie przypadli do gustu publiczności i jurorom 28. Przeglądu Kabaretów PAKA. Będą to: laureat Grand Prix 28. PAKI – Ścibor Szpak, laureaci kolejno I i III miejsca – Michał Kempa i diapazony oraz Kabaret Zygzak, a także uczestnicy Wieczoru Ostatniej Szansy – Marcin Wojciech oraz Kabaret TIRURIRU.

Po raz pierwszy publiczność zyska szansę zasiadania w Jury konkursu kabaretowego, więc bogaci w wiedzę o występujących artystach pojawcie się punktualnie!

Nie zabraknie także dawki solidnej muzyki serwowanej o północy przez owców.B w ich muzycznym projekcie owcy.BAND. Panowie pokażą, że nie tylko na żartach świetnie się znają...

Imprezę poprowadzi dla Was Tomasz Jachimek!

Startujemy o 17:00!

Bilety w cenach:
Przedsprzedaż: 35zł – miejsca siedzące, 15zł – miejsca stojące
Po 4 sierpnia: 45zł – miejsca siedzące, 25zł – miejsca stojące
Do nabycia: na stronie www.biletynakabarety.ploraz w Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Radkowie, Bibliotekach Powiatu Kłodzkiego i Domach Kultury

Szczegółowe informacje:
www.PAKA.pl, www.ZalewSmiechu.pl, www.facebook.com/pakaplKomentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio