Sezon ogórkowy? Stand-Up 24 lipca!

12.07.2012 12:00
Sezon ogórkowy? Stand-Up 24 lipca!
24 lipca zapraszamy na Włodkowica 21 we Wrocławiu. Wystąpią doświadczeni stand-uperzy z grupy Stand-Up Polska, znani między innymi z telewizyjnego show na kanale Comedy Central: Maciek Buchwald, Cezary Jurkiewicz oraz Bartek Walos.
Bilety w cenach 15zł norm./ 10zł studenci

Maciek Buchwald - reżyser, improwizator, performer, stand-upper, aktor - człowiek orkiestra. Na co dzień związany z Teatrem Improwizowanym Klancyk, od 2010 roku zajął się również stand-upem na tyle skutecznie, że zaproszono go do drugiego sezonu Comedy Central Prezentuje. Studiuje reżyserię w ódzkiej Szkole Filmowej.

Cezary Jurkiewicz - jeden z prekursorów klubowego stand-up comedy w Polsce. Występuje od 2009 roku, można go było zobaczyć w HBO Stand-up Comedy Club oraz w obu sezonach Comedy Central Prezentuje. Ma wyjątkowo ostry i bezkompromisowy styl, co idealnie kontrastuje z jego dziecinnym wyglądem.

Bartek Walos - domorosły stand-upper, grafik i wielbiciel animacji. Można go było zobaczyć w drugim sezonie Comedy Central Prezentuje, a także na wielu scenach w całej Polsce (od Gdyni po Zieloną Górę). W Zielonej Górze został zaproszony do "bitwy" najlepszych stand-uperów w Polsce na VII Festiwalu Kabaretu.

Włodkowica 21 pozyskało również kolejną kabaretową atrakcję i już od września na scenie klubu będą prezentowali się najlepsi polscy improwizatorzy w kabaretowym show OKO w OKO. Zapraszamy!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio