Stand-up Comedy - Kraków!

25.09.2012 20:58
Stand-up Comedy - Kraków!
9 grudnia w Rotundzie wystąpi trzech solistów: Abelard Giza, Tomasz Jachimek i Karol Kopiec. Każdy z nich zaprezentuje min. 30 min. programu stand up comedy.

Abelard Giza
Szerszej publiczności znany z kabaretu LIMO, którego jest liderem. Scenarzysta i reżyser krótkometrażowych parodii filmowych, bijących w internecie rekordy popularności. W stand-upie nie boi się dotykać tematów kontrowersyjnych. Prywatnie przyjaciel Maradony.

Tomasz Jachimek
Aktor kabaretowy , teatralny i filmowy. Autor tekstów skeczy, monologów, piosenek, sztuk teatralnych, felietonów prasowych, audycji radiowych, w 2010 sprawdził się jako pisarz wydając powieść "Handlarze czasem". Regularnie bierze udział w programie "Szkło Kontaktowe" w TVN24. "One-man show" w wykonaniu Tomasza Jachimka - dla uważnych - będzie obfitować w aluzje, inteligentne podteksty, satyrę i poprawną polszczyznę. Dla mniej uważnych - będzie tylko zabawnie.

Karol Kopiec
Stand-uper, improwizator, współtwórca warszawskiej sceny stand-upu. Wystąpił w obu edycjach Comedy Central Prezentuje. Uczestnik najważniejszych polskich przeglądów i festiwali m.in: PAKI, Zielonogórskiego Festiwalu Kabaretowego czy Warszawskiego Festiwalu Stand-upu. Jako pierwszy stand-uper "młodego pokolenia" ma na swoim koncie ponad godzinne występy. Jego pierwszy program nazywa się "1eden" i tego wieczoru zobaczą Państwo jego najlepsze fragmenty.

Program przeznaczony jest wyłącznie dla widzów dorosłych.

Każdy z Komików jest inny, każdy porusza inne tematy, łączy ich - forma stand-up.

Kiedy? 09.12.2012r, godz. 20.00
Gdzie? CK Rotunda, Kraków
Bilety w cenie 20/25zł do nabycia w kasie Rotundy oraz na www.paka.pl, www.biletynakabarety.pl oraz www.kupBilecik.pl.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio