Afterparty Poligonowe!

25.10.2012 11:49
Afterparty Poligonowe!
Kabaret Chyba zaprasza na Afterparty Poligonowe! W poniedziałek po Poligonie wraz z Dabzami i Szarpaniną organizuje niezwykły wieczór kabaretowy!

Będą grać swoje skecze nawzajem, będzie kabaretowa Szansa na Sukces, gdzie kabarety będą sobie narzucać piosenki do zaśpiewania, dodajmy, że będą to kabaretowe piosenki, których kabaret wykonujący wyjątkowo nie cierpi, będzie konkurs o Złotego Suchara, czyli bitwa o najbardziej żenujący żart(suchar), będą Słabonalia 2012, czyli najgorsze skecze kabaretów ever, będą improwizowane gry i skecze oraz wiele innych atrakcji, o których jeszcze nie mają pojęcia, ale które na pewno się wydarzą.

Bilety tylko 10zł, a dla widzów Poligonu 5zł! (za okazaniem biletu).

Zapraszamy, poniedziałek 29.10., godz. 20.00, Włodkowica 21, Wrocław.

Przypominamy, że nadal trwa konkurs, gdzie do wygrania są trzy podwójne zaproszenia na Poligon kabaretowy. Więcej informacji o konkursie znajdziecie tutaj.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 884 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio