KONKURS: Eliminacje Regionalne do 29. Przeglądu Kabaretów PAKA!

13.02.2013 10:57
KONKURS: Eliminacje Regionalne do 29. Przeglądu Kabaretów PAKA!
Tarnowskie Eliminacje Regionalne do 29. Przeglądu Kabaretów PAKA już za nami. Dziś swój trzydniowy maraton zaczyna Warszawa. Punktualnie o 17.00 w Domu Sztuki, ul. Wiolinowa 14 (obok metra Ursynów) wystąpią: Kabaret Znane Ryje, Kabaret Inaczej, Marcin Zbigniew Wojciech, Kabaret z nazwy, Grupa Paszkot, ukasz "Szampanek" Szymanek, Kabaret pod Napięciem, Kabaret Yorick . Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na ten występ! Aby wygrać zaproszenie, należy wysłać hasło "PAKA Warszawa środa" oraz Wasze imię i nazwisko na adres: wydarzenia@tworzymyhistorie.pl. Pierwsze dwie osoby zostaną nagrodzone podwójnym zaproszeniem na eliminacje. Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio