Kabaret Szarpanina zawiesza działalność.

16.02.2013 01:46
Kabaret Szarpanina zawiesza działalność.
Niestety sobotę rozpoczynamy nieciekawym newsem. Jak udało nam się dowiedzieć Kabaret Szarpanina ze Szczecina zawiesza swoją działalność.

Oto oficjalny komunikat:
"Pragniemy poinformować, iż kabaret Szarpanina zawiesza swoją działalność. Wstrzymujemy prace kabaretu i oddajemy się w całości innym projektom. Będziemy informować Was za pośrednictwem naszej strony o ich rozwoju.

Dziękujemy z całego serducha wszystkim, którzy przez 5 lat naszej kabaretowej drogi przyczynili się w jakiejkolwiek formie do tego co udało się osiągnąć czterem gościom ze Szczecina! Ci goście nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa!
"

Tak prezentowali się na scenie:Zobacz więcej: Skecze kabaretu Szarpanina

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio