Rusza Brodnicki Przegląd Kabaretów Autorskich BRODA 2013!

18.03.2013 15:14
Rusza Brodnicki Przegląd Kabaretów Autorskich BRODA 2013!
Przygotowanie do tegorocznego przeglądu trwają już od jakiegoś czasu. Znamy już datę wydarzenia, odbędzie się 20 kwietnia. Nazwa przeglądu uległa zmianie, od tego roku przegląd nosi nazwę Brodnicki Przegląd Kabaretów Autorskich BRODA. Dziś ogłaszamy nabór kabaretów, który potrwa do 28 marca. Formuła przeglądu będzie bardzo zbliżona do zeszłorocznej. Z nadesłanych zgłoszeń, tym razem drogą mailową, jury kwalifikacyjne wyłoni 6 kabaretów, które w dniu przeglądu - 20 kwietnia wystąpią na scenie Brodnickiego Domu Kultury. Gospodarzami będzie Kabaret 7 minut Po, który w 2012 roku na Brodzie zgarnął wszystkie nagrody. Przegląd organizowany jest przez Fundacje SieChce ze wsparciem Urzędu Miejskiego w Brodnicy oraz Brodnickiego Domu Kultury.

Zapraszamy do zgłaszania się do kolejnej edycji BRODY. Wszystkie kabarety, które chcą wziąć udział w przeglądzie prosimy o postępowanie zgodnie z regulaminem, który jest dostępny poniżej. Wystarczy wypełnić kartę zgłoszeniową, dołączyć nagranie programu i wysłać na adres mailowy: PK.Broda@gmail.com

REGULAMIN

KARTA ZGOSZENIOWA

Wszelkie pytania prosimy kierować na wskazany adres e-mail lub nr tel. 504 789 342.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio