Nie będzie kabaretów w TV przez miesiąc!

01.04.2013 14:07
Nie będzie kabaretów w TV przez miesiąc!
Jest odpowiedź Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w sprawie wniosku posłów PIS działających w Parlamentarnym Zespole ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski.

KRRiT nie doszukała się umyślności w działaniu Telewizji. Emisja programu odbyła się późnym wieczorem, była również odpowiednio oznaczona. Jednocześnie KRRiT uznała, że program mógł obrazić uczucia religijne pewnych grup społecznych i stąd nałożył prewencyjnie miesięczny zakaz emisji programów kabaretowych w telewizji. Zakaz obowiązuje przez cały miesiąc kwiecień.

Przypomnijmy - wniosek został złożony po emisji w TVP2 programu "Tylko dla dorosłych", w którym Abelard Giza i Kacper Ruciński wygłosili swoje stand-upowe monologi, wywołując oburzenie wśród części wierzących żartami o wierze czy papieżu.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio