KONKURS: Nowi gangsterzy PrzeWAki!

06.05.2013 16:59
KONKURS: Nowi gangsterzy PrzeWAki!
W tym roku 10 i 11 maja 2013 r. o godz. 18:00 w Hotelu Maria w Wałbrzychu odbywa się XV Ogólnopolska Giełda Kabaretowa "PrzeWAka". W finale przeglądu zaprezentują się kabarety: Marcin Zbigniew Wojciech, ukasz "Szampanek" Szymanek, Ścibor Szpak, Kabaret Inaczej, Formacja Przyszłych Noblistów, Kabaret K2.
Mamy dla Was konkurs, nagrodą jest podwójne zaproszenie na dwa dni PrzeWAki. Aby wygrać zaproszenie, należy odpowiedzieć na pytanie:

Który kabaret wygrał ubiegłoroczną PrzeWAkę?

Odpowiedzi oraz Wasze imię i nazwisko należy wysłać do czwartku 9 maja 2013 do godziny 24.00 na adres: wydarzenia@tworzymyhistorie.pl. Zwycięzcę wybierzemy drogą losowania. Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 792 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio