KSM na fali!

08.07.2013 16:31
 KSM na fali!
Są na fali! Z rozwianym włosem, szerokim uśmiechem i opalonymi ciałami - Kłaku w rękawkach do pływania szuka na plaży dziewczyny, Śruba nigdy nie opuszcza posterunku i stoi na bramce przy wejściu do wody, Zębu i Buźka kombinują jak skroić k...rem do opalania, Bunia i Marek spędzają upojne chwile na nadmorskich dancingach, a Król Stanisław i Vitalis wreszcie odnajdują zagubione Pomorze.

Kabaret Skeczów Męczących odwiedza nadbałtyckie miasta, aby po raz kolejny dostarczyć wczasowiczom niezapomnianej rozrywki. Z życia niższych sfer. Program w 3D zawita do nadmorskich kurortów już w lipcu i sierpniu, a Kabaret Skeczów Męczących udowodni, że w tym sezonie to on jest największym krzykiem letniej mody, bo KSM jest na fali!

Zobacz początek trasy "na fali":
15.07 Międzyzdroje - kup bilet
16.07 Rewal - kup bilet
17.07 Mrzeżyno - kup bilet
18.07 Ustronie Morskie - kup bilet
19.07 Mielno - kup bilet

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 891 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio