KONKURS: I Turniej Kabaretowy o Złotą Szpilkę!

07.08.2013 19:11
KONKURS: I Turniej Kabaretowy o Złotą Szpilkę!
Dokładnie 14 sierpnia startują XXXIV Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry. Program przeglądu jest bardzo ciekawy. Wszystkie cztery dni zostały też opisane w naszym kalendarium.
A już teraz startują nasze konkursy, gdzie nagrodami są podwójne zaproszenia na wybrane lidzbarskie wieczory kabaretowe. W pierwszej odsłonie nagrodą są trzy podwójne zaproszenia na I Turniej Kabaretowy o Złotą Szpilkę (więcej informacji o wydarzeniu). Aby wygrać zaproszenie, należy odpowiedzieć na pytanie:

Kto został laureatem Nagrody Grand Prix na 33. Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry?

Odpowiedzi oraz Wasze imię i nazwisko należy wysłać do soboty 10 sierpnia 2013 do godziny 24:00 na adres: wydarzenia@tworzymyhistorie.pl. Zwycięzców wybierzemy drogą losowania. Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio