Świętokrzyska Gala na plus!

01.09.2013 13:13
Świętokrzyska Gala na plus!
Niesamowita atmosfera, najnowsze skecze, piosenki i wypełniona po brzegi rozgrzaną publicznością kielecka Kadzielnia - tak można w skrócie podsumować wczorajszą Świętokrzyską Galę Kabaretowa 2013! Impreza na duży plus! Głównie ze względu na fantastycznie reagującą publiczność. Kwintesencją było wspólne zatańczenie sparodiowanego przez KSM hitu "Gangnam Style" czyli Świętokrzyskie Style.

Tak to wyglądało w Kielcach:
- Kabaret Skeczów Męczących - Świętokrzyskie Style (Świętokrzyska gala kabaretowa 2013)

Na scenie zaprezentowała się czołówka polskich kabaretów (m.in. Paranienormalni, KSM, Smile, owcy.B, Daniec) a także... Paulina Smolarz, kielczanka, która w 2011 roku zdobyła tytuł Miss Lata.

I jeśli można by się do czegoś przyczepić, to do trafności doboru piosenek, które były przerywnikiem w trakcie gali. Rozgrzaną publiczność np. po wystąpieniu Marcina Dańca skutecznie uśpiono melancholijnym utworem.
Mimo tego Galę oceniamy na 5+!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio