Gotowanie na ekranie! Kabaret na śmieszno raz!

20.09.2013 19:10
Gotowanie na ekranie! Kabaret na śmieszno raz!
Kuchnia Polska to kolejny odcinek Dzięki Bogu już weekend z jasno zarysowanym tematem, oparty na całościowej formule i motywie przewodnim. Prowadzenie przypadnie w udziale Adriannie Borek z Kabaretu Nowaki i Adamowi Małczykowi z Formacji Chatelet, którzy już w poprzednim sezonie udowodnili, że stanowią zgrany duet. Ada i Adam to połączenie dwóch kabaretowych sił, które tworzą mieszankę wybuchową.

W odcinku wystąpi zgrana kabaretowa ekipa. Poza gospodarzami - Kabaretem Nowaki, program doprawi Formacja Chatelet, Kabaret Skeczów Męczących, Grzegorz Halama oraz zespół Niewiadomy Rozwój Sytuacji, który udowodni, że kuchnia to idealna przestrzeń dla muzyków i grać można na absolutnie wszystkim.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 884 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio