Marek Grabie zagotował Halamę!

Marek Grabie zagotował Halamę!
15.05.2016 22:35
W najnowszym odcinku programu Dzięki Bogu Już Weekend, w którym zaprezentowali się Grzegorz Halama, Marek Grabie, Fair Play Crew, Kabaret Rewers, Kabaret Na Koniec Świata i Kabaret Inaczej, mieliśmy okazję zobaczyć improwizowane tłumaczenie w wykonaniu Marka Grabie i Grzegorza Halamy. To nie pierwszy tego typu skecz improwizowany tej pary. W dodatku nie pierwszy raz tłumaczony jest Halama przebrany właśnie za Araba. Tutaj możecie zobaczyć stare (znakomite, z resztą) wykonanie. Za to kolejny raz Halama został na scenie zagotowany i kilkukrotnie wybuchał śmiechem. Zdecydowanie polecamy! :) Choć poprzednia wersja w naszym odczuciu delikatnie lepsza.
Warto również zobaczyć monolog o odchudzaniu, świetny skecz o książce, kolejny znakomity występ Fair Play Crew czy stand-up Karola Kopca!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio