Nie będzie Płockiej Nocy w TVP!

Nie będzie Płockiej Nocy w TVP!
27.04.2016 21:06
To miał być news zapowiadający kolejną Płocką Noc Kabaretową, którą od kilku lat pokazuje TVP. Niestety, na 4 dni przed imprezą TVP zdecydowało się zdjąć z ramówki tegoroczny kabareton. Przyczyn takiej decyzji jeszcze nie znamy. Ale spokojnie - impreza się odbędzie, niestety na żywo zobaczą ją tylko posiadacze biletów.
Czy jest szansa, że mimo wszystko obejrzymy tegoroczną jubileuszową X Płocką Noc Kabaretową w telewizji? Jest, lecz z pewnością nie będzie to transmisja na żywo. I z pewnością nie na TVP.
Kabaret Skeczów Męczących oficjalnie zabrał głos w sprawie kabaretonu. Oto treść ogłoszenia jakie zamieścili na swoim facebookowym profilu:
Witajcie,
Mamy złe wiadomości... tak te o 19:30.
Poza tym, nasza kochana telewizja, wkrótce narodowa w dniu dzisiejszym, 4 dni przed wydarzeniem, zdjęła z ramówki Jubileuszową X Płocką Noc Kabaretową. Kabaretonu na żywo, tym samym w telewizji nie będzie. Oficjalne stanowisko TVP prawdopodobnie niedługo poznamy, póki co możemy się tylko domyślać, że władze TVP zrobiły to z oszczędności. Jaka to oszczędność ? Przede wszystkim stresu dla ekipy rządzącej ;)
A teraz dobre wiadomości: widzów w amfiteatrze zapewniamy że wydarzenie się odbędzie, w niezmienionym składzie, na najwyższym możliwym poziomie, zostanie zarejestrowane i mamy nadzieję, niedługo wyemitowane, w innej stacji. Tym samym oficjalnie żegnamy się z widzami telewizji publicznej, a was kochani zapraszamy na nasze występy na żywo. Głowy do góry "jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie"

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio