Wyrwigrosze z gośćmi poprowadzili DBJW!

Wyrwigrosze z gośćmi poprowadzili DBJW!
30.05.2016 12:26
W kolejnym odcinku Dzięki Bogu Już Weekend wystąpił Kabaret Pod Wyrwigroszem oraz Krzysztof Piasecki, Szymon Łątkowski i Kabaret Weźrzesz. Na scenie nie zabrałko też Fair Play Crew, którzy na stałe wpisali się w ramy programu Dzięki Bogu Już Weekend.
Dobór występujących gwarantował sporą dawkę żartów politycznych. Tak też się stało, choć żarty ukryto pod płaszczykiem aluzji i ciekawych niedomówień.
Kabaret Pod Wyrwigroszem zaczął już w prologu. Od protestu szatniarzy. A wieczór zamknęli ładną klamrą, kończąc występ piosenką "Nowa władza jest git".
Po dłuższej nieobecności na scenę powrócił Krzysztof Piasecki. Jego monolog "Dzisiaj nie do pomyślenia" oczywiście także był pełen politycznych aluzji. Ale opowiedzianych w bardzo fajnym klimacie, nawiązując do wspomnień z przeszłości. Naszym zdaniem występ warty polecenia.
Swój skecz z PAKI (w okrojonej mocno wersji) zaprezentował na scenie Szymon Łątkowski. W wersji z PAKI na scenografii imitującej przystanek widniał napis "Tusk du*a", później modyfikowany po wielokroć (zobacz zdjęcie). W telewizji zabrakło na to najwyraźniej odwagi. Z kolei Kabaret Weźrzesz "poszedł w kulturę", prezentując na scenie skecz "Biuro tłumaczeń sztuki".
Nie zabrakło też stałego punktu programu - przeglądu prasy! Za tzw. "prasówkę" wzięli się Wyrwigrosze, wsparci przez Krzysztofa Piaseckiego:
Wszystkie skecze:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio