XI MAZURSKA NOC KABARETOWA!

01.07.2009 21:51
XI MAZURSKA NOC KABARETOWA!
W dniu 4 lipca 2009, w Amerykański Dzień Niepodległoci, odbędzie się w Mrgowie kolejna Mazurska Noc Kabaretowa wg. scenariusza Kabaretu Młodych Panów, który będzie również głównym gospodarzem tego wieczoru. Tytuł tegorocznego Kabaretonu to "Hello Poland"!A oto krótkie wprowadzenie w tematykę programu:
Organizatorzy dostaj tajemnicz informację, że do Mrgowa z okazji 4 lipca, zawita sam Barack Obama. Zaczynaj się gorczkowe przygotowania do wizyty, przyjeżdżaj kolejni artyci, którzy maj j uwietnić swoimi występami. W trakcie przygotowań dochodz do wniosku, że jestemy bardziej amerykańscy niż sami Amerykanie (wszak chodzimy na "shopping", kupujemy tanio na "sejlach", już od dawna nie mamy narzeczonych tylko "boy-friendów", obchodzimy hucznie Walentynki i Halloween, w kinach s prawie wyłcznie hollywoodzkie produkcje, w radiach - amerykańskie przeboje itd.) Odkrywaj również, że po raz pierwszy w historii jestemy w lepszej sytuacji gospodarczej niż USA - bo kryzys wiatowy przyszedł włanie stamtd i Amerykanów dotknł bardziej niż nas. Dlatego czujemy się uprawnieni do przygotowania listy polskich rad i recept na wyjcie z kryzysu.

Goć specjalny kabaretonu:
Robert Górski, Marcin Wójcik oraz "aweczka" z serialu "Ranczo" (Sylwester Maciejewski, Bogdan Kalus).

Poza tym w Kabaretonie wystapi m.in. Kabaret Limo, Kabaret Skeczów Męczcych, Kabaret Moralnego Niepokoju, Grupa Mocarta, Kabaret Czesuaf i inni.

Wszystko będzie można obejrzeć również w telewizji:
TVP2, godz. 20:05 - 4 lipca.

A tak było w zeszłym roku:
X Mazurska Noc Kabaretowa - fotorelacja

Zapraszamy serdecznie!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 891 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio