Mały Ryjek!

12.06.2009 09:51
Mały Ryjek!
Masz kabaret? Chcesz zmierzyć się z innymi grupami na ważnym i cenionym festiwalu? Masz głowę pełn pomysłów, a pisanie nowych skeczy to dla Ciebie pestka? Mały Ryjek czeka!


Mały Ryjek to otwarty konkurs dla młodych kabaretów. Na podstawie przesłanych materiałów Rada Programowa XIV Rybnickiej Jesieni Kabaretowej przyjmie do konkursu 5 najlepszych kabaretów. Każdy z nich będzie musiał przygotować 4 PREMIEROWE skecze na podane kategorie, wybrane z głównego konkursu XIV Ryjka. W tym roku s to: :
Nie lubię wit, Mowa ciała, Najważniejsza jest impreza, Skecz po lsku.

Zgłoszenia do konkursu w postaci dokładnie wypełnionej Karty Małego Ryjka( do cignięcia na www.ryjek.eu ) oraz płyty DVD z min. 15 minutowym fragmentem zarejestrowanego występu kabaretu należy przysyłać na adres pocztowy:
- Fundacja Elektrowni Rybnik, ul. Podmiejska, 44-207 Rybnik z dopiskiem Mały Ryjek (UWAGA jeli fragment jest nagrany jako plik avi należy dołczyć odpowiedni kodek, aby uniknć problemów z odtwarzaniem). lub w postaci elektronicznej:
- kartę zgłoszenia na adres malyryjek2009@gmail.com
- fragment zarejestrowanego występu może być zamieszczony w sieci (np. youtube.com, serwer ftp, strona internetowa itp.)

Termin przysyłania zgłoszeń 30 czerwca 2009 r.
Lista kabaretów biorcych udział w konkursie zostanie zamieszczona na stronie internetowej www.ryjek.eu najpóniej do 10 lipca 2009 r.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio