Już dzi premiera DVD "10 LECIE ANI MRU-MRU"!

22.05.2009 06:04
Już dzi premiera DVD
"10 lecie Ani Mru-Mru" to zapis DVD, specjalnego, jubileuszowego koncertu Kabaretu, który odbył się w sali Opery Wrocławskiej 15 kwietnia 2009 roku.


więcej na www.newabra.com.pl

W programie oprócz Jubilatów gocinnie wystpili:Cezary Pazura, Piotr Bałtroczyk i Robert Górski. Ponad 3 godzinny spektakl wypełniły najpopularniejsze skecze i piosenki Ani Mru-Mru przeplatane występami zaproszonych gwiazd, solo i wspólnie z Kabaretem. Program koncertu został stworzony przez fanów kabaretu, którzy przez kilka miesięcy głosowali w internecie na swoje ulubione skecze. Dlatego też program, który powstał, jest mieszank największych hitów zespołu takich jak Chińska Restauracja, Król i Wieniak, Supermarket, Brzuchomówca ze skeczami nowymi: Klinika uzależnień, Cela- z udziałem Cezarego Pazury, czy Alibaba i 40 rozbójników - z udziałem Roberta Górskiego. Całoć rejestracji DVD została dokonana z wielk dbałoci o szczegóły scenografii, obrazu TV i dwięku wielokanałowego. Kabaret Ani Mru-Mru i zaproszeni gocie, jak zawsze w znakomitej formie scenicznej, fantastycznie uczcili jubileusz 10 lecia istnienia kabaretu.

Dzień przed nagraniem materiału na płytę udało nam się porozmawiać z Marcinem Wójcikiem!Komentarze i większe okno: Rozmowa z Marcinem Wójcikiem!

Zamów płytę z autografem: 10-lecie Ani Mru-Mru

Liczba płyt z autografami ograniczona!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio