Kabaretowy Konkurs o Stołki - IMPROWIZACJE

23.05.2009 17:34
Kabaretowy Konkurs o Stołki - IMPROWIZACJE
Przypominamy, że już jutro, 24.05. o godzinie 19.00 w krakowskiej Rotundzie odbędzie się Kabaretowy Konkurs o Stołki - IMPROWIZACJE. Zmierz się w nim dwie grupy improwizujce - AD HOC oraz W Gorcej Wodzie Kompani, w której skład wchodz członkowie kabaretu Limo oraz aktorzy teatru "Wybrzeżak" z Trójmiasta. Razem stworz ponad dwugodzinny program oparty na improwizacji. Nie zabraknie również tytułowego konkursu o stołek.
Zapraszamy Was serdecznie do odwiedzenia jutro Rotundy! Pamiętajcie, że każdy występ oparty na improwizacji, jest jedynym w swoim rodzaju, niepowtarzalnym dowiadczeniem, a publicznoć w każdym tego rodzaju projekcie ma bardzo duży wpływ na wydarzenia!
Bilety do kupienia w kasie Rotundy.
A Martynie K., Katarzynie B., oraz Dawidowi S., którzy wygrali zaproszenia na koncert w naszym konkursie życzymy fantastycznej zabawy i udanego wieczoru!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio