PAKA Dzień 2: Koncert Pojedynków

PAKA Dzień 2: Koncert Pojedynków
14.04.2018 15:07
Po Konkursie Głównym nadszedł czas na wyjątkową ucztę! Na scenę wkroczyli kabaretowi "wyjadacze", by zmierzyć się w pojedynku na skecze i parodie.
Do walki przystąpili: Kabaret A JAK!, Kabaret K2, Kabaret Młodych Panów i Tomasz Jachimek. Zasady były jasne - 5 kategorii: skecz świeży, piosenka, skecz we wspólnym składzie, short we wspólnym składzie i parodia!
Ocenianie tej potyczki przypadło czterem wybranym spośród publiczności widzom, a dodatkową moc miała cała publiczność, której mierzone decybelomierzem brawa przyznawały dodatkowe trzy punkty najlepszemu kabaretowi.
Zwycięzcą pojedynku został... Kabaret Młodych Panów, który zdobył 70 punktów!
Więcej zdjęć tutaj: Okiem Obiektywu: PAKA 2018 - Dzień 2

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 740 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio