Polityczne Opole 2019!

Polityczne Opole 2019!
30.06.2019 18:12
Za nami kolejna Opolska Noc Kabaretowa, którą w tym roku poprowadził Kabaret Moralnego Niepokoju. Motywem przewodnim kabaretonu był przekop Mierzei Wiślanej, a cała impreza mocno bazowała na żartach politycznych.
Trzeba sobie to jasno powiedzieć - imprezę kabaretową powinni prowadzić kabareciarze. Żadne dziwne próby wkomponowywania aktorów w rolę bycia śmiesznym nie wychodzą nigdy zabawnie. Wczoraj w Opolu na szczęście mieliśmy klasyczną konferansjerkę kabaretową. I wyszło to bardzo dobrze. Robert Górski niejedną imprezę poprowadził i wie jak to smakuje. Wczoraj wcielił się w rolę inżyniera Karwowskiego. Do tego Mikołaj Cieślak w roli Maliniaka i wyszedł całkiem niezły duet prowadzących.
Na scenie mnóstwo było żartów politycznych. Po jednej stronie "barykady" Moralny Niepokój i Kabaret Na Koniec Świata. Po drugiej stronie w obronie rządzących próbował stawać Marcin Daniec. Ale na widowni ewidentnie przewagę miał "drugi sort". :)
Kabaret Moralnego Niepokoju poza prowadzeniem zaprezentował też "Wielki Test o Historii". To mix ich poprzednich skeczów o teleturniejach, z zapożyczeniem nawet ze skeczu "Biblioteka". Kilka odgrzewanych kotletów, ale wyszło bardzo fajnie.
Od polityki stronił Czesuaf i Jurki. A także Igor Kwiatkowski. Ale tu czujemy rozczarowanie. Poprzeczka przed jego występem wisiała wysoko i chyba niestety Igor, którego tak lubimy, w Opolu do niej nie doskoczył. Niestety narzekać można też na Kabaret Jurki. Ich skecz o wykonującym ciągłe poprawki robotniku miał jedynie momenty.
Zobacz skecze z Opola 2019:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 884 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio